Boh – Ježiš Kristus – Cirkev – Matka všetkých národov

Just another WordPress.com site

Výzva pre o.Mariána Kuffu (Samuel a vládca ľudu)

Výzva pre o.Mariána Kuffu (Samuel a vládca ľudu)

Vážený kňaz a duchovný otec Marián Kuffa

Predovšetkým ďakujem Bohu i Tebe, že sme súčasťou Božieho plánu, ktorý má s nami a so slovenským národom. V tomto kontexte ako Rodina sme si všetci rovní a predsa každý má inú úlohu vo svete. Z toho dôvodu aj táto výzva je v duchu priateľstva a zapojenia všetkých záujemcov do spoznania, ale aj uskutočnenia Božej vôle, čo sa týka vládcu ľudu (prezidenta)

Len pripomeniem, že Božie Slovo nám už dávno hovorí, ako voliť vládcu ľudu. Boh je Ten, kto určuje vládcu ľudu a upresňuje ako na to:

Slováci si žiadajú prezidenta? Aj izraeliti (vtedajší Boží ľud) si žiadal kráľa.(1 Sam 8,1-22) Nakoniec im Boh vyhovel, ale s podmienkou, že On určí vládcu ľudu a to prostredníctvom najvyšieho proroka (vtedy Samuela). “Zajtra o tomto čase pošlem k tebe muža z Benjamínovej krajiny; jeho pomažeš za knieža nad mojím ľudom, Izraelom;” (1 Sam 9,15)

Vieme, že pápež katolíckej Cirkvi je najvyšším prorokom v súčasnosti – neomylný vo viere a mravov, ako učí 1. a 2.vatikánsky Koncil – ale zároveň jediný, ktorý môže ustanovovať a zosadzovať vládcov ľudu. (Bula pp.Gregora VII. / Dictatus papae)

Keďže máme túžbu žiť podľa Božie Slova a učenia Cirkvi, z toho dôvodu my všetci musíme upierať zrak na pápeža vo vedomí, že nám ukáže, koho si Boh vyvolil za vládcu ľudu. Podotýkam, že tak ako prišiel 1.kráľ Šaul za prorokom Samuelom, aj 1.slovanský kráľ sv.Štefan šiel za pápežom a bol schválený.

sv.Cyril a sv.Metod tiež napokon vyriešili svoju misiu na slovanskom území, až po schválení pápežom a sv.František z Assisi tiež musel ísť za pápežom. Nakoniec sa dostávame znova k naplneniu Božieho Slova, ktoré v Písme hovorí o jednote s pápežom ako apoštol Pavol dostal schválenie k šíreniu učenia od apoštola Petra.

Chcú slováci vládcu ľudu (prezidenta) ? Chceme ponuknúť slovenskému národu prezidenta, ktorého si Boh vyvolil? Vyberme muža schopného vlády a žiadajme pápeža o schválenie. Tak predídeme omylu, akého sa dopustili niektorí izraeliti, keď si neskôr sami zvolili Isboseta (Šaulovho syna) namiesto Bohom vyvoleného Dávida. (2 Sam 2 kapitola)

Drahý o.Kuffa, Boh Ťa miluje a má s Tebou úžasný plán. Slovenský národ, dokonca aj v zahraničí upierajú zrak na tvoje kroky v nádeji, že nevybočíš z úzkej cesty Ježiša Krista. Teraz nezáleží na menách, organizáciach, či prostriedkoch, ale na rozhodnutí sa podvoliť Pánovi a Jeho Zástupcovi na zemi. Len toto je podstatné pre uskutočnenie Božieho plánu v oblasti politiky a potom bude aj vláda na Slovensku s tým správnym človekom na mieste.

Ďakujem, že si… za tvoju lásku, vieru a nádej, ktorú vkladáš do Stvoriteľa a Jeho Svätých … Nech Ti v tom pomáha Patrónka Slovenska: Sedembolestná Panna Mária a Duch Svätý, aby si bol naďalej odhodlaný viesť ľudí k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu.

Boh s Tebou +

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Informácia

This entry was posted on 24 marca, 2019 by in CIRKEV-kresťania-spoločenstvá, POLITIKA-PRÁVO-ZÁKONY.

Diskusné FÓRUM

Najnovšie komentáre

bohuznáma komentoval PROSBY o MODLITBU
Anonym komentoval PROSBY o MODLITBU
bohuznáma komentoval PROSBY o MODLITBU
emanuelbohsnami komentoval PROSBY o MODLITBU
anna komentoval PROSBY o MODLITBU
anonym komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
emanuelbohsnami komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
emanuelbohsnami komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Bianka komentoval DISKUSNÉ FÓRUM
marec 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktuality – NEWS – správy – novinky

Kúpiť knihu: Modlitby ku Kristovej Krvi

Kúpiť knihu: Ničivá sila okultizmu

Kúpiť knihu Zjavenia sv. Brigity Švédskej

Nový pápež – František – “Peter Rímsky”

NEOMYLNOSŤ pápeža

BREVIÁR – Liturgia Hodín – ŽALTÁR

ZJAVENIA Panny Márie (MEDJUGORJE)

HRIECHY-OKULTIZMUS

LÁSKA-VZŤAHY-SEXUALITA

EKUMENIZMUS – “Aby všetci boli jedno…”

Ó Srdcia lásky! Ó Srdcia navždy spojené v láske! Dajte mi schopnosť stále vás milovať a pomáhajte mi, aby som mohol naučiť druhých milovať Vás. Ó Ježíšu, vezmi moje úbohé, zraněné srdce k sebe a nevracaj mi ho, pokiaľ sa nestane planúcim ohňom Tvojej lásky. Viem, že si nezaslúžím byť pri Tebe, ale vezmi ma k sebe a posväť ma v plameňoch svojej lásky. Vezmi mě k sebe a nalož se mnou, ako sa Ti v Tvojej dobrote páči, veď Tebe úatrím. Amen. Ó Ježiš, čistá Láska, svätá Láska! Prebodni ma svojimi šípmi a nechaj stekať moju krv do rán Nepoškvrneného Srdca Tvojej Svätej Matky. Ó Nepoškvrnené Srdce, Srdce Matky, zjednoť ma s Najsvätějším Srdcom Tvojho Syna. Ó Srdcia lásky, dajte svetu život a spásu, slávu a lásku! Amen. Ó Ježíš! Ó Maria! Vy ste srdcia lásky. Milujem vás. Vezmite ma k sebe. Vám patrí moja úplná oddanosť.Amen. Ó Srdcia lásky! Vezmite ma k sebe. Vám patrí moja úplná oddanosť. Amen.