Boh – Ježiš Kristus – Cirkev – Matka všetkých národov

Just another WordPress.com site

Slovensko: Začala sa registrácia na SDM 2013 (Celosvetové stretnutie mládeže s pápežom v Brazílii)KANET, n. o. a Rada pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska (KBS) dnes spustili oficiálnu registráciu pre slovenských pútnikov na Svetové dni mládeže (SDM) 2013. Záujemcom zabezpečuje nielen registráciu do Ria de Janeiro, ale aj prípravu a organizáciu výpravy zo Slovenska do Brazílie. Registrovať sa je možné výhradne vyplnením záväzného registračného formulára na oficiálnej stránke http://www.rio13.sk a je platná po uhradení zálohy. Zaregistrovať sa z organizačných dôvodov bude možné do januára 2013.

Predmetom registrácie je púť na SDM 2013, ktorá pozostáva z účasti na Dňoch v diecézach a samotných SDM, ktoré budú prebiehať od 23. do 28. júla 2013. Predpokladaná cena za účasť na SDM Rio 2013 je 1500 – 1900 eur. Konečná výška však závisí najmä od cien leteckej dopravy do Brazílie a späť a iných vlastných nákladov pútnikov. Dopravu do Rio de Janeira si zabezpečuje každý záujemca individuálne, organizačný tím poskytne zaregistrovaným pútnikom v prípade záujmu pomoc pri zabezpečovaní leteniek.

Po zaregistrovaní majú pútnici zabezpečenú základnú stravu a ubytovanie v Dni v diecézach a na SDM. Neplatí to pre stravu počas cesty. Účastníci, ktorí sú mladší ako 18 rokov, musia mať od svojich rodičov (zákonných zástupcov) splnomocnenie, ktoré je možné nájsť na stránke http://www.rio13.sk. Splnomocnenie je potrebné poslať do konca januára 2013 na adresu Rady pre mládež a univerzity KBS. Organizačný tím zároveň odporúča absolvovať lekársku prehliadku a očkovania potrebné na vycestovania do Brazílie.

Spustenie registrácie je súčasťou prípravy na Svetové dni mládeže. Tí, ktorí nepocestujú do Brazílie, sa budú môcť zúčastniť na Národnom stretnutí mládeže R13, ktoré bude prebiehať v paralelnom termíne v Ružomberku. O oboch akciách je možné nájsť informácie na oficiálnej stránke http://www.rio13.sk, kde je pre záujemcov na stiahnutie aj prvý propagačný plagát týchto akcií. Bližšie informácie o registrácii organizačný tím poskytne prostredníctvom e-mailu na adrese registracia@rio13.sk alebo telefonicky na mobilnom čísle 0904 738 895.

Oficiálny formulár je možné nájsť na odkaze:
http://www.rio13.sk/rio-2013/registracia-rio13
Komunikačný tím SDM 2013 

 

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Diskusné FÓRUM

Najnovšie komentáre

bohuznáma komentoval PROSBY o MODLITBU
Anonym komentoval PROSBY o MODLITBU
bohuznáma komentoval PROSBY o MODLITBU
emanuelbohsnami komentoval PROSBY o MODLITBU
anna komentoval PROSBY o MODLITBU
anonym komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
emanuelbohsnami komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
emanuelbohsnami komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Šimon komentoval OTÁZKY a ODPOVEDE
Bianka komentoval DISKUSNÉ FÓRUM
október 2012
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Aktuality – NEWS – správy – novinky

Kúpiť knihu: Modlitby ku Kristovej Krvi

Kúpiť knihu: Ničivá sila okultizmu

Kúpiť knihu Zjavenia sv. Brigity Švédskej

Nový pápež – František – “Peter Rímsky”

NEOMYLNOSŤ pápeža

BREVIÁR – Liturgia Hodín – ŽALTÁR

ZJAVENIA Panny Márie (MEDJUGORJE)

HRIECHY-OKULTIZMUS

LÁSKA-VZŤAHY-SEXUALITA

EKUMENIZMUS – “Aby všetci boli jedno…”

Ó Srdcia lásky! Ó Srdcia navždy spojené v láske! Dajte mi schopnosť stále vás milovať a pomáhajte mi, aby som mohol naučiť druhých milovať Vás. Ó Ježíšu, vezmi moje úbohé, zraněné srdce k sebe a nevracaj mi ho, pokiaľ sa nestane planúcim ohňom Tvojej lásky. Viem, že si nezaslúžím byť pri Tebe, ale vezmi ma k sebe a posväť ma v plameňoch svojej lásky. Vezmi mě k sebe a nalož se mnou, ako sa Ti v Tvojej dobrote páči, veď Tebe úatrím. Amen. Ó Ježiš, čistá Láska, svätá Láska! Prebodni ma svojimi šípmi a nechaj stekať moju krv do rán Nepoškvrneného Srdca Tvojej Svätej Matky. Ó Nepoškvrnené Srdce, Srdce Matky, zjednoť ma s Najsvätějším Srdcom Tvojho Syna. Ó Srdcia lásky, dajte svetu život a spásu, slávu a lásku! Amen. Ó Ježíš! Ó Maria! Vy ste srdcia lásky. Milujem vás. Vezmite ma k sebe. Vám patrí moja úplná oddanosť.Amen. Ó Srdcia lásky! Vezmite ma k sebe. Vám patrí moja úplná oddanosť. Amen.